Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca Schizofrenia nie zaraża. Stygmatyzacja owszem.

Skip to main menu. Schizofrenia nie zaraża. Stygmatyzacja owszem. Budujemy sieć wsparcia dla osób dotkniętych chorobą psychiczną. Prowadzimy mieszkanie chronione, tworzymy miejsca pracy chronionej. Możesz nas wesprzeć darowizną, wolontariatem lub przekaż nam 1 procent. Swojego podatku - jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649. Razem pomóżmy chorującym psychicznie! 2008 - 2018 Fundacja im. T. DECA Wykonanie serwisu Disordered Design.

OVERVIEW

This web site fundacjadeca.org currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have sifted sixteen pages inside the domain fundacjadeca.org and found four websites referring to fundacjadeca.org. We were able to unearth three contacts and locations for fundacjadeca.org to help you correspond with them. We were able to unearth one public networking sites acquired by this website. This web site fundacjadeca.org has been on the internet for eight hundred and fifteen weeks, fifteen days, twenty-three hours, and fifty-four minutes.
Locations
Online Since
Nov 2008

FUNDACJADECA.ORG RANKINGS

This web site fundacjadeca.org has seen diverging amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjadeca.org

Traffic ranking (by month) for fundacjadeca.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjadeca.org

FUNDACJADECA.ORG HISTORY

This web site fundacjadeca.org was started on on November 19, 2008. It is currently eight hundred and fifteen weeks, fifteen days, twenty-three hours, and fifty-four minutes old.
REGISTERED
November

WEB PAGE PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Szpital specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ Kraków

Interdyscyplinarne Centrum Terapii Zajęciowej dla Pacjentów. Ośrodek Edukacji, Badań i Rozwoju. Rzecznik Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego. Opłaty za udzielane świadczenia zdrowotne. GRUPA WSPARCIA RODZIN OSÓB CHORUJĄCYCH PSYCHICZNIE. Zamówienia do 30 000 euro. Ośrodek Edukacji, Badań i Rozwoju.

Spółdzielnia Socjalna KOBIERZYN Utrzymywanie terenów zielonych i sprzątanie.

Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej - nagroda publiczności. Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2017. A nam już kwitnie maj. 2013 - 2018 Spółdzielnia Socjalna KOBIERZYN.

WHAT DOES FUNDACJADECA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadeca.org Mobile Screenshot of fundacjadeca.org Tablet Screenshot of fundacjadeca.org

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

Krystian Buczak

ul. Babinskiego 29

Krakow, 30-393

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

Jedrys Ewa

ul. Babinskiego 29

Krakow, 30-393

Krystian Buczak

ul. Ks. J. Popieluszki 4/77

Skawina, 32-050

FUNDACJADECA.ORG HOST

Our web crawlers observed that the main page on fundacjadeca.org took six hundred and forty-six milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider fundacjadeca.org not secure.
5.9.64.253

NAME SERVERS

ns1.d2.pl
ns2.d2.pl

I found that this domain is weilding the Apache/2 operating system.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This web site fundacjadeca.org had the following on the site, "Budujemy sieć wsparcia dla osób dotkniętych chorobą psychiczną." Our analyzers noticed that the webpage said " Prowadzimy mieszkanie chronione, tworzymy miejsca pracy chronionej." The Website also said " Możesz nas wesprzeć darowizną, wolontariatem lub przekaż nam 1 procent. Swojego podatku - jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649. Razem pomóżmy chorującym psychicznie! 2008 - 2018 Fundacja im. DECA Wykonanie serwisu Disordered Design."

VIEW SIMILAR DOMAINS

Fundacja Dino

Tel 71 344 2013 ; kom. Koncert Charytatywny Fundacji DINO- w SZKLARNI, 6. Przebij piatkę- podaj dalej! Nadodrzański Dzień Sąsiada 30 maja 2015 Park Staszica. W poniedziałek 25 maja 2015.

Główna - Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej

Sala Konferencyjna w Domu Literatury. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi,. Uroczystości upamiętniające pobyt Wisławy Szymborskiej w Domu Pracy Twórczej. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.

Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs.

Fundacja dla Wolności. Sport. Integracja. Edukacja międzykulturowa.

Masha i Ahmed w naszej klasie. Szukamy rozwiązań, które przygotowują osoby wkraczające w dorosłość do rozumienia odmienności. Pokazujemy im korzyści płynące z postawy nastawionej na współpracę, uczymy ich odpowiedzialności za przyszłość. Inspirujemy do krytycznego myślenia i sami uczymy się od nich kreatywności. Włączamy Polaków we wspólne działania na rzecz migr.

Fundacja Donum Spes

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia. Sobota, 18 lutego 2017. Piątek, 6 marca 2015.